Ivan Úlehla

Psychoterapeut, lektor, supervizor. Přes 30 let praxe, zejména v párové psychoterapii.

Spoluzakladatel skupiny GI, zakladatel společnosti GI projekt o.p.s., spoluzakladatel původního ISZ. Původním vzděláním psycholog. Autor oblíbené učebnice metod sociální práce Umění pomáhat.

Řídí se heslem "Utluču tě svojí spoluprací"... funguje to, říkáme my ostatní.

Zdeněk Macek

Psychoterapeut, lektor, supervizor. Psychoterapetická praxe od roku 1990. Kromě práce v GI spolupracuje se sdružením Anima-terapie jako vedoucí týmu rodinné terapie.

Spoluzakladatel skupiny GI a sdružení SPIN, spoluzakladatel České asociace pro psychoterapii. Původním vzděláním speciální pedagog.

Rozjížděč, inovátor, v dotahování věcí pokulhává... Diagnóza: Závislost na Google kalendáři.

Lenka Šimková

Lektorka, terapeutka, supervizorka. Více jak 20 let praxe v partnerském poradenství a mediaci. Kromě GI v současné době působí i v dalších organizacích, mj. také jako konzultantka Národní linky pro odvykání kouření.

Vyhledávaná lektorka, k níž se účastníci vzdělávacích programů rádi vracejí . Původním vzděláním sociální pracovnice. V GI nabízí spolu se Zdeňkem Mackem párové konzultace.

Jemná, ale pevná a houževnatá, umí věci dotahovat. Má výraznou slabost pro jogurty.

Pavla Lhotová

V GI působí jako lektorka ve výcviku Umění terapie. Pracuje jako klinická psycholožka na Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol a také v soukromé ambulanci.

Neochvějně věří ve vnitřní zdroje svých klientů i svých starých kolegů.

Jan SoldánV GI působí jako lektor-asistent ve výcviku Umění terapie. Jako psycholog a terapeut pracuje s dětmi a rodinami v Dětské nemocnici v Brně a v soukromé zdravotnické ambulanci. Původním vzděláním psycholog a právník.

Srdnatě (leč neúspěšně) bojuje se stereotypem o klidném a hlubokomyslném psychologovi. Snadno uplatitelný lichotkami, kvalitní kávou a větším množstvím čokolády.

Jak vybíráme spolupracovníky

Mohli bychom zde psát dlouhé úvahy například o důležitosti vedení, řízení a motivování pracovníků, o důležitosti výběru správných lidí na správné pozice nebo o sdílení znalostí, komunikaci a důvěře.

My to děláme prostě takhle: Obklopte se nejlepšími lidmi, které najdete, delegujte zodpovědnosti a nepřekážejte. (Ronald Reagan)