Články

Vzdělávání, supervize a další podpora pomáhajících profesionálů jsou naší hlavní činností od roku 1991. 

Máme tradici

Přes 20 let nabízíme dlouhodobé výcviky, krátkodobé kurzy, jednorázové semináře a průběžné supervize pro týmy i jednotlivce. Většina našich programů je akreditována u příslušných institucí. Výcviky, kurzy a semináře otevíráme pravidelně nebo na objednávku

Máme výsledky

Naše programy Vám pomohou

  • pracovat efektivněji
  • snížit riziko vyhoření
  • získat v klientovi partnera

Propojujeme teorii a praxi

Nabízíme propojení vzdělávací činnosti s poradenskou a terapeutickou praxí včetně možnosti sledovat konzultace naživo nebo prostřednictvím videozáznamů.

Chcete vědět víc?

Rádi vám poskytneme Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Jak pracujeme

Stane se, že člověk neví, jak dál, že si neví rady či neví, kde mu hlava stojí. Každý se může ocitnout v krizi, nejistotě, nebo zmatcích. Pomůžeme vám problémy řešit.

Úvodní posouzení problému

Společně s vámi nastavíme druh péče, její intenzitu a předpokládanou délku. Nejsme omezeni limity zdravotních pojišťoven ani nutností "přidělit" vám diagnózu.

Komplexní týmová péče

Jsme soukromá instituce s mnohaletou tradicí. Máme pro Vás tým zkušených odborníků: psychologové, lékaři, speciální pedagogové a sociální pracovníci. Ve složitých případech konzultujeme naši práci s dalšími kolegy specialisty (např. dětští psychologové či psychiatři) včetně renomovaných zahraničních odborníků.

Rychlé objednání

Víme, že problémy "nečekají" a vyžadují rychlé řešení. Protože pracujeme na přímé platby, můžeme vám nabídnout velmi krátké objednací lhůty, ve většině případů méně než 1 týden. Termíny všech konzultací jsou stanovovány zásadně po dohodě s klienty.

Řešení místo "probírání" problémů

Systemický přístup, ze kterého vycházíme, je zaměřen na rozvíjení toho, co funguje, silných stránek klientů a hledání efektivních řešení problémů.

Chcete vědět víc?

Rádi vám poskytneme Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..