Rychlé objednání

Víme, že problémy "nečekají" a vyžadují rychlé řešení. Protože pracujeme na přímé platby, můžeme vám nabídnout velmi krátké objednací lhůty, ve většině případů méně než 2 týdny.

Řešení místo "probírání" problémů

Systemický přístup, ze kterého vycházíme, je zaměřen na rozvíjení toho, co funguje, silných stránek klientů a hledání efektivních řešení problémů.

Komplexní týmová péče

Jsme soukromá instituce s mnohaletou tradicí. Terapeutický tým tvoří zkušení psychoterapeuti s pregraduálním vzděláním v oborech psychologie, speciální pedagogika a sociální práce. Ve složitých případech konzultujeme naše případy s dalšími kolegy specialisty (např. dětští psychologové či psychiatři).

Úvodní posouzení problému

Společně s vámi nastavíme druh péče, její intenzitu a předpokládanou délku. Nejsme omezeni limity zdravotních pojišťoven ani nutností "přidělit" vám diagnózu.

Chcete vědět víc?

Přečtěte si další články o typech osobních konzultací, najdete v nich podrobnější informace, ceny + možnost objednání. Pokud nám Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi vám poskytneme další informace.